Paypal Türkiye'den çekilme kararı aldığı için sadece Havale ile ödeme yapmanız mümkün. Bunun için yeni1anlam@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.


Fiyatlara KDV dahildir.Gönderim


Ödemeniz tamamladıktan sonra, satın aldığınız ürünü en geç 5 iş günü içinde alıcı ödemeli olarak kargoya teslim edeceğim. Ürünü kargoya teslim ettiğim zaman bunu size e-posta yoluyla bildireceğim. Eğer gönderim süresi belirttiğim süreden uzun olacaksa sizi mutlaka haberdar ederim. Bu durumda satın almaktan vazgeçerseniz ödemeniz size iade edilecektir.İade ve Değişim


Satın aldığınız ürün renk ve tasarım olarak ya da başka sebeplerden beklentinizi karşılamazsa, teslim aldıktan en geç 5 gün içinde durumu bana bildirmeniz ve hiç zarar görmemiş, kullanılmamış biçimde tarafıma ulaştırmanız durumunda ücret size geri iade edilir. Geri iade durumunda kargo masrafı satın alana yani size aittir.


Son olarak el baskı sanatını ve dikişi fabrika üretiminden farklı ve özel kılanın, el yapımı olmasından dolayı sahip olduğu ufak 'kusurları' yani mükemmel olmayışı olduğunu hatırlatmak isterim.